ربات استرس سلامت اعتیاد بهداشت وزارت بهداشت

ربات: استرس سلامت اعتیاد بهداشت وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با ترکیه هدیه بزرگی جهت ماست / کی روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

بازی با ترکیه هدیه بزرگی جهت ماست / کی روش

کی روش: بازی با ترکیه هدیه بزرگی جهت ماست

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم میهمان در کنفرانس پیش از برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی ترکیه به نشست خبری آمد و در ابتدا گفت: خدمت اصحاب رسانه و خبرنگارانی که در این سالن حضور دارند، سلام عرض می کنم. بسیار خوشحالم که اینجا هستیم.

بازی با ترکیه هدیه بزرگی جهت ماست / کی روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران ادامه داد: در درجه دوم تقدیر خاص و مراتب تقدیر خودم و بازیکنان و فدراسیون را از فدراسیون ترکیه و بشیکتاش اعلام می کنم با توجه به اینکه اگر حمایت آنها نبود آماده سازی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به این شکل پیش نمی رفت. آنها نه تنها با واکنش‌ها مهربانانه خود که با امکانات خود کمک زیادی به ما کردند.

کی روش افزود: مطمئنا این بازی های آماده سازی جهت ما مهم هست. برنامه ما این بود که جهت بازی های مهمی که در پیش داریم، تمرین کنیم. بازی های مهمی برابر مراکش و اسپانیا داریم و بدون این تدارک برنامه ما کامل نخواهد بود.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

کارلوس کی روش راجع به دیدار برابر ترکیه بیان داشت: بازی برابر ترکیه را اگر بخواهم در یک کلمه توضیح بدهم و توصیف کنم مثل یک هدیه جهت ماست. بازی برابر تیمی با کیفیت و از نظر سبک که ما نمی توانستیم بهتر از آن پیدا کنیم. از مربی خوب و بازیکنان جوان فوق العاده ای برخوردار هست. مطمئنا ترکیه با سبک و شرایطی که اکنون ارائه می دهد در آینده قادر خواهد بود به نتیجه های خوبی دست یابد و اکنون نیز این بازی تدارکاتی به ما کمک بزرگی خواهد کرد.

او در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از ۴۴ سال که با ترکیه بازی نکردیم این بازی جهت ما یک هدیه بزرگ هست. اگر بازی با ترکیه یک هدیه جهت ما بوده باید بگویم بازی با یونان جهت ما یک سردرد بوده است! راجع بازی برابر یونان باید ببینم چه می شود و هر وقت که خبر بگیریم راجع به آن خواهیم گفت.

کی روش در پاسخ به این پرسش که بعد از جام جهانی از تیم ملی کشور عزیزمان ایران جدا می شود یا خیر، عنوان کرد: آینده من همین امروز هست؛ بگذارید راجع به این این چنین جهت تان بگویم؛ همه شما با هواپیما پرواز داشته اید؟ بله، مطمئنا داشتید؛ اکنون شرایط ما مثل یک پرواز است!

بازی با ترکیه هدیه بزرگی جهت ماست / کی روش

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا جایگزینی جهت آینده نگری لغو دیدار دوستانه برابر یونان نداشتید، اظهار کرد: سه یا چها روز قبل از یک بازی بین المللی خیلی سخت است راه حلی جهت این عنوان داشته باشیم؛ راه حلی جهت این عنوان وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران یادآور شد: همانطور که گفتم، الان هواپیمای ما در حال پرواز هست، من تمرکزم را روی پرسشها دیگر نخواهم گذاشت و انرژی من صرف بازیکنان و اعضای همراه آنها خواهد بود.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

کی روش تاکید کرد: مطلبی که من می توانم به گروه پروازی ام(کادر فنی و بازیکانم) و مسافران که مشمول بر هواداران اصلی، نه جعلی خواهد بود، بگویم این است که ما تمام خودمان را خواهیم داشت تا به موفقیت برسیم؛ بار دیگر به مسافران محترم این هواپیما باید بگویم که ما کارمان را در این مجموعه و کمپ به خوبی انجام می دهیم و گارانتی می دهیم که در تلاش هستیم.

او ادامه داد: یک بار دیگر تکرار می کنیم تمام اعضاء و بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران از حضور و استفاده از تمام امکانات کمپ بشیکتاش لذت می بریم و کارمان را با شادابی دنبال می کنیم.

بازی با ترکیه هدیه بزرگی جهت ماست / کی روش

خبرنگار ترکیه ای پرسش خود از کی روش را اینگونه مطرح کرد: « آیا مصدومیتی در تیم کشور عزیزمان ایران وجود دارد؟ و اینکه با توجه به اینکه کوآرشما و په په هم در بشیکتاش حضور دارند؟ ؛ نظرتان راجع به این بازیکنان که سابقه همکاری با آنها دارید را توضیح دهید؟» که این پرسش با تصویر العمل جالبی از سوی سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران همراه بود و او در شرایطی که جلوی دهان خود را گرفته بود، به شوخی گفت: ما اصلا به اینجا آمدیم تا ببینم آنها چه می کنند؛ البته من همواره پیگیر ستاره هایی مثل آنها و البته کریستیانو بودم و از مدیران بشیکتاش نیز جویای شرایط آنها شدم.

کی روش عنوان کرد: با تمام احترام جهت دیگر تیم ها، تیم ملی پرتغال قهرمان اروپا است و شانس دستیابی به قهرمانی در جام جهانی را دارد؛ تیم ملی پرتغال از تمام شرایط مورد نیاز برخوردار است و البته یک بازیکن معجزه گونه به اسم کریستیانو رونالدو در آن تیم هست.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران ابراز کرد: در آخر امیدوارم که هواداران تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و ترکیه از بازی دوستانه فردا لذت ببرند؛ مسابقه ای که جهت ما و ترکیه اهمیت زیادی دارد؛ امیدوار هستم تماشاگران فردا در استادیوم حضور پیدا کنند و بازی قشنگی شاهد باشند.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | بازیکنان | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog